Цензор.НЕТ

22.01.17 21:49

Геращенко: сподіваюся, Рада в лютому скасує "закон Савченко"

Депутати Верховної Ради України в лютому повинні скасувати так званий "закон Савченко".

Як передає Цензор.НЕТ, про це народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я дуже сподіваюся, що зараз мене бачать колеги-депутати, закон Савченко ми в лютому нарешті скасуємо. До чого призвів цей закон? Ми почали зараховувати тим, хто сидить у СІЗО переважно за тяжкі злочини - вбивства, пограбування, - рік за півроку. Підсумок: вийшли одіозні корупціонери, одіозні шахраї... ", - сказав Геращенко.

Читайте також: "Замах на Антона Геращенка, який відвернула СБУ, - елемент у ланцюзі низки злочинів", - Аваков


Нагадаємо, 15 листопада 2016-го Верховна Рада України провалила два законопроекти, якими пропонувалося внести зміни в порядок зарахування терміну попереднього ув'язнення в строк відбування покарання, передбачений так званим "законом Савченко".

Нагадаємо, 26 листопада 2015-го Рада прийняла закон "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк покарання", більш відомий як "закон Савченко". Згідно з цим законом, в разі вироку до позбавлення волі суд зараховує термін попереднього ув'язнення в строк відбування покарання з розрахунку "один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі". Раніше Кримінальний кодекс передбачав, що термін, проведений в СІЗО, входить до терміну тюремного ув'язнення з розрахунку "з дня на день".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики