Цензор.НЕТ

23.01.17 09:05

Найближчим часом розведення сил у районі Станиці Луганської не буде, - Матюхін

Спікер прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін сумнівається, що розведення військ у районі Станиці Луганської відбудеться найближчим часом, оскільки обстріли з боку бойовиків відбуваються регулярно.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Матюхін повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Якщо дивитися з точки зору того, які були домовленості і як поводяться бойовики, думаю, найближчим часом розведення армії в районі Станиці Луганської не буде, тому що, наприклад, учора бойовики неодноразово вели вогонь по Станиці Луганській. Тому я не думаю, що сьогодні відбудеться розведення військ. Так само, як і всі попередні протягом останніх трьох місяців ... Не було такого, щоб там 3-4 дні бойовики не вели вогонь по наших позиціях у районі Станиці Луганській", - сказав Матюхін.

Кажучи про те, коли конкретно відбудеться розведення військ, спікер сказав: "Цю домовленість порушено не вперше. Думаю, що мало хто вірив у те, що буде проведено розведення військ. Домовленість, скажімо, не складна. Потрібно, щоб бойовики упродовж хоча б одного тижня не вели вогонь у напрямку Станиці Луганської. Думаю, що говорити про розведення військ у напрямку Станиці Луганської поки не час".

Читайте також: За минулу добу бойовики 41 раз відкривали вогонь по позиціях ЗСУ, поранено чотирьох українських воїнів, - штаб

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Відповідно до рамкового рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг і верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення". Відповідно до угоди було здійснено розведення сил і засобів у Золотому і Петровському, проте ОБСЄ досі не має повного доступу до цих зон.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики