Цензор.НЕТ

23.01.17 09:36

НАБУ розпочало перевірку кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) початок аналітичну перевірку відомостей про кандидатів на посади суддів Верховного Суду України.

Перші висновки вже надані Громадській раді доброчесності, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

"Інформаційно-аналітична робота з боку НАБУ зводиться до оцінки корупційних ризиків. Обмін інформацією відбувається виключно в рамках законодавства і покликаний допомогти Вищій кваліфікаційної комісії суддів забезпечити Верховний Суд фахівцями без корупційного минулого", - пояснили в Бюро.

Також читайте: Верховний Суд просить КС визнати неконституційним обмеження пенсій прокурорів у розмірі 10,7 тис. гривень

Нагадуємо, 30 вересня 2016 року з набуттям чинності змін до Конституції України в частині правосуддя і Закону "Про судоустрій і статус суддів" в Україні країні стартувала судова реформа. Згідно з цими змінами, Верховний Суд став Вищим судом в Україні, а його склад повинен бути сформований із суддів, обраних винятково за результатами відкритого конкурсу. Конкурс на заняття 120 вакантних посад у касаційних судах Верховного Суду України (по 30 посад в адміністративному, господарському, кримінальному, цивільному) Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 7 листопада 2016 року. До участі в конкурсі допущені 653 кандидати.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики