Цензор.НЕТ

23.01.17 10:19

"Хотіли Геллера, Хомутинніка, Ківалова і Яценка зробити першими заступниками голови комітетів. Я сказала, тільки через мій труп", - Гопко про виключення із "Самопомочі"

Народний депутат Ганна Гопко (позафракційна) заявляє, що з фракції "Самопоміч" в 2015 році її виключили через принципову позицію.

Про це розповіла в ефірі програми "Нова кров" на телеканалі ZIK, 22 січня, передає Цензор.НЕТ.

"Мені здавалося, що потім на базі цієї політичної сили сформується платформа, де інші люди зможуть об'єднатися, і це стане реально новою силою. Але, на жаль, так не сталося", - згадує Гопко.

Із "Самопомочі", впевнена нардеп, її виключили через принципову позицію: "Хотіли Геллера, Хомутинніка, Ківалова і Яценка зробити першими заступниками голів комітетів. Я сказала, тільки через мій труп ці люди стануть першими заступниками! Ці люди, які голосували за закони 16 січня, причетні до розкрадання бюджетів, до руйнування судової гілки влади, бюджету і т.д., не займуть позицій перших заступників голів топ ключових комітетів".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Нормалізація відносин із Росією можлива після виведення всіх військ РФ із Донбасу і повернення Україні Криму, - Гопко. ВIДЕО

Після цього і почався тиск на неї, згадує Гопко, зокрема з боку лідера "Самопомочі" Андрія Садового.

"Я йому сказала, що зараз зроблю публічну заяву, що для мене тільки Бог, Україна і моя сім'я є авторитетами. Хто б не дзвонив і не говорив, я від свого не відступлюся".

"Я думаю, що вже десь тоді всім стало зрозуміло, що Гопко не в команді Садового, і їм треба шукати лояльніших людей, з якими вони зможуть грати в їхню партійну гру", - додає Гопко.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року "Самопоміч" виключила зі своїх лав п'ятьох депутатів (Ганну Гопко, Вікторію Пташник, Остапа Єднака, Павла Кишкаря і Віктора Кривенка), які підтримали в першому читанні зміни до Конституції України в частині децентралізації.

Дивіться також: Гопко - фонду Сороса "Відродження": "Закликаю припинити підтримку організацій і осіб, які публічно закликають до поступок агресору". ДОКУМЕНТ
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики