Цензор.НЕТ

23.01.17 10:05

Бойовики не пустили патруль ОБСЄ до автодороги в напрямку Маріуполя

Проросійські найманці терористичної організації "ДНР" не пустили патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ пройти до автодороги, яка веде до Маріуполя.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це ЛІГА.net повідомили в прес-службі місії.

"Бойовики відмовили патрулю місії в доступі до автодороги Т0519 в напрямку Маріуполя і відмовилися вилучити протитанкові і протипіхотні міни, зафіксовані спостерігачами на блокпості. Присутній на місці генерал-майор ЗС РФ при СЦКК повідомив, що він не може посприяти забезпеченню свободи пересування СММ", - відзначили в прес-службі.

Також читайте: Бойовики перешкоджають роботі місії ОБСЄ в Донецькій області, - розвідка

Також терористи зупинили ОБСЄ на КПВВ в с. Верхньошироківське (раніше - Октябр, 29 км на північний схід від Маріуполя. - Ред.) і зажадали, щоб спостерігачі вийшли з їхнього автомобіля. Вони розпитували, як довго спостерігачі працюють у СММ, а в однієї з них - ким вона працювала раніше. Патрулю дозволили продовжити рух після того, як спостерігачі відповіли на ці питання, при цьому затримка становила 20 хвилин.

19 січня спецпредставник глави ОБСЄ і глава СММ ОБСЄ в Україні заявили про погіршення ситуації з безпекою на сході України.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики