Цензор.НЕТ

23.01.17 10:47

"Цей успішний крок - ключовий до старту. Тепер залишається вибрати керівника і налагодити роботу", - Стець про реєстрацію "Національної суспільної телерадіокомпанії України"

19 січня 2017 року зареєстровано юридичну особу ВАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ).

Про це повідомив голова Держкомтелерадіо України, голова комісії з перетворення НТКУ в НСТУ Олег Наливайко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінформполітики.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець коментує: "Цей успішний крок - ключовий до старту. Тепер залишається вибрати керівника і налагодити роботу таким чином, щоб Суспільне мовлення було саме для суспільства, задовольняло саме його потреби в належному інформуванні".

Також читайте: Україна найбільше страждає від новітніх методів війни, які застосовує РФ, - Стець. ФОТО

Юрій Стець додав, що реєстрація Суспільного мовлення як юридичної особи, зафіксувала за Україною право мовити за європейськими стандартами.

Міністр також зазначив, що днями, під час його зустрічі з Послом Японії в Україні Сумі Шігекі, було домовлено, що Японія надасть Україні технічне обладнання для суспільного мовлення. "Це дасть нам можливість виробляти якісний продукт. Ми запланували наступний крок - повторну зустріч майбутнього керівника Суспільного мовлення та представників Японії, де будуть обговорені конкретні кроки з передачі обладнання та навчання фахівців за спеціальною програмою, розробленою колегами з Японії", - підкреслив глава відомства.

Нагадаємо, 19 січня Міністерство юстиції зареєструвало публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ) як юридична особа і припинило діяльність юридичної особи "Національна телерадіокомпанія України" (НТКУ). 16 січня 2017 року, Уряд одноголосно ухвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України, який стосується питання управління майном публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України". Редакція документа узгоджена з членами наглядової ради ПАТ НСТУ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики