Цензор.НЕТ

23.01.17 10:48

"Уляна Супрун не побоялась піти проти багаторічних корупційних схем та тих, хто сидить на потоках", - Данилюк

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун здатна подолати корупційні схеми в медицині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив міністр фінансів Олександр Данилюк у Фейсбуці.

"Хочу підтримати Уляну Супрун і її команду. Уляна - одна з тих, хто не лише прагне реальних якісних змін в охороні здоров'я, але й здійснює ці зміни на практиці", - пише він.

"Уляна не побоялась піти проти багаторічних корупційних схем та тих, хто сидить на потоках. Саме тому ми зараз бачимо таку потужну кампанію проти неї у публічній сфері. Чим сильніший супротив, тим більше підтвердження того, що шлях правильний", - зазначив голова Мінфіну.

"Мінфін завжди допомагав Уляні у реформуванні сфери охорони здоров'я. Зокрема у зміні моделі її фінансування, що є головним каталізатором змін. Це ще одне підтвердження того, що разом ми можемо реально змінити ситуацію, і жодні проплачені кампанії нас не зупинять", - наголосив Данилюк.

Також читайте: Команда Супрун здатна подолати корупцію в системі охорони здоров'я, - Гройсман

Нагадаємо, народні депутати від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул та Ігор Шурма зареєстрували проект постанови №5642 про визнання роботи тимчасового виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун незадовільною і звернулися до Кабміну з проханням зняти її з посади.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики