Цензор.НЕТ

23.01.17 10:56

Командування бойовиків наказало приховувати втрати шляхом оформлення поранених і вбитих як постраждалих унаслідок нещасних випадків, - ГУР Міноборони

Зростає кількість втрат особового складу з’єднань та частин 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі ГУР Міноборони України, з метою розміщення вбитих і поранених військовослужбовців командування 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК звернулося до командування корпусу з пропозицією щодо розгортання додаткового шпиталю на базі відомчої лікарні шахти ім. Менжинського.

Також читайте: Сьогодні бойовики вже 5 разів обстрілювали українські позиції, - спікер штабу АТО Матюхін

Пропозицію було відхилено командуванням російських окупаційних військ з огляду на скорочення фінансування та відсутність коштів на його утримання.

Бойовикам 6 окремого мотострілецького полку пропонують доставляти вбитих і поранених до найближчих цивільних лікарень і медичних пунктів. При цьому, командуванням 2 АК наказано приховувати втрати шляхом оформлення поранених і вбитих як постраждалих унаслідок нещасних випадків.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Окупанти заборонили бойовикам звільнятися зі "служби" і беруть навіть інвалідів, - розвідка

Ухвалення рішення про надання медичного забезпечення військовослужбовцям полку на базі цивільних лікарень викликало обурення особового складу та призвело до збільшення кількості охочих звільнитися за будь-яких умов.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики