Цензор.НЕТ

23.01.17 11:05

Питання з медперсоналом на Донбасі стоїть гостріше, ніж із відновленням пошкоджених лікарень, - Супрун

Кадрове питання у сфері охорони здоров'я на Донбасі більш проблематичне, ніж питання відновлення зруйнованих медичних установ.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в інтерв'ю виданню "ВВС Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Зараз там (В Донецькій і Луганській областях. - Ред.) більша проблема з кадрами, ніж з лікарнями. Дуже багато лікарів та інших медпрацівників виїхали з тих областей і тепер як переселенці працюють в інших. Ми просимо волонтерів їхати у ті лікарні, щоб допомогти, а потім повернутися назад. Ми також заохочуємо молодих лікарів їхати туди на роботу - вони отримують підвищення зарплатні, житло. Багато лікарень мають грантові програми від міжнародних організацій. Багато з них також отримують додаткову допомогу на ремонти через міністерство з окупованих територій. Окрім того, є підсилення за рахунок військових, які допомагають у прифронтових лікарнях. Вони лікують не лише військових, а й цивільних, і також цивільні у разі потреби надають послуги бійцям. Це допомагає примирити громаду і військових", - пояснила в.о. міністра охорони здоров'я.

Також читайте: "Уляна Супрун не побоялась піти проти багаторічних корупційних схем та тих, хто сидить на потоках", - Данилюк
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики