Цензор.НЕТ

23.01.17 11:13

Засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" Примова, Сайфуллаєва і Ваїтова відвезли по етапу, - координатор проекту "РосУзник" Гончарова

Трьох кримських мусульман, засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір", - Нурі Примова, Ферата Сайфуллаєва і Рустема Ваїтова відвезли по етапу.

Про це координатор проекту "РосУзник" Яна Гончарова повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в СІЗО-1 Ростова-на-Дону мені повідомили, що трьох кримських мусульман, засуджених у справі Хізб ут-Тахрір - Нурі Примова, Фератіа Сайфуллаєва і Рустема Ваїтова відвезли по етапу. Хоча українським консулам у п'ятницю прийшла відповідь, що всі на місці. У СІЗО залишився тільки Руслан Зейтуллаєв, очікувати перегляду справи. Адвокат Еміль Курбедінов підтвердив інформацію", - повідомила Гончарова.

Читайте також: Всесвітній конгрес кримських татар закликав країни світу визнати депортацію 1944 року геноцидом

Нагадаємо, 23 січня 2015 року під Севастополем співробітники ФСБ затримали трьох осіб: Рустема Ваїтова, Нурі Примова і Руслана Зейтуллаєва за підозрою в організації на півострові й участі в діяльності організації "Хізб ут-Тахрір". 2 квітня в с. Орлине (Севастополь) співробітники російського ФСБ провели обшук в будинку Ферата Сайфуллаєва, після чого затримали його за тією ж підозрою.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики