Цензор.НЕТ

23.01.17 11:43

Червоний Хрест має намір приєднатися до процесу ідентифікації тіл загиблих у ході АТО військовослужбовців, - Міноборони

У Центрі забезпечення миротворчої діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України за ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України було проведено міжвідомчу нараду з питань залучення Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні до ідентифікації тіл (останків) загиблих військовослужбовців та інформаційно-психологічного супроводження членів сімей, родичі яких загинули у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

До участі у заході були запрошені представники від Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Міністерства охорони здоров'я України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України поінформував учасників міжвідомчої наради щодо існуючих проблем у питаннях ідентифікації тіл (останків) загиблих військовослужбовців у районі проведення антитерористичної операції та про випадки відмови членів їх сімей визнавати результати ДНК-експертиз.

Дивіться також: Порошенко попросив голову Червоного Хреста Маурера про сприяння у звільненні українських заручників на Донбасі. ФОТО


Зі свого боку Регіональний Координатор Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні з судово-медичної експертизи Марія Долорес Морсійо Мендес та заступник Координатора Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні з питань захисту населення (з питань зниклих безвісти) Фаб'єн Бурдьє поінформували присутніх про Комплексний науковий підхід до ідентифікації людини в складних обставинах та випадках. Також представники Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні наголосили про готовність долучитися до процесу ідентифікації тіл (останків) загиблих військовослужбовців та інформаційно-психологічного супроводження членів сімей, родичі яких загинули у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей у форматі, який буде обговорений та прийнятий представниками відомств, що задіяні у зазначеному процесі.

У ході наради також було обговорено проблематику з цього питання, яка існує сьогодні та запропоновано можливі шляхи щодо її вирішення.

Після узгодження пропозицій кожного Міністерства та відомства будуть визначені завдання, які направлені на створення системи комплексного підходу у вирішенні проблем ідентифікації та інформаційно-психологічного супроводження членів сімей зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців.

Читайте також: Останки понад 100 загиблих бійців АТО і надалі залишаються невпізнаними, - Дніпропетровська ОДА

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики