Цензор.НЕТ

23.01.17 12:12

Кабмін має намір створити Службу фінансових розслідувань замість податкової міліції вже цього року, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтвердив намір створити в 2017 році Службу фінансових розслідувань.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це він заявив на семінарі, присвяченому розвитку інвестиційного та експортного потенціалу регіонів.

"Думаю, що в майбутньому, вже цього року, я думаю, ми створимо Службу фінансових розслідувань. Заберемо повноваження економічного контролю від податкової міліції, яка буде ліквідована, від СБУ, від економічної служби Національної поліції Міністерства внутрішніх справ. Уже позиція міністра внутрішніх справ про те, що він готовий цю функцію передати, - це дуже хороший сигнал, таким чином, щоб ми створили нормальну систему контролю в державі, а не тотальну систему тиску", - пояснив прем'єр.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Приходить таке неповноцінне на реальне підприємство і починає чіплятися і виписувати штрафи", - Гройсман про тих, хто "кошмарить бізнес". ВIДЕО

Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявляв, що для ліквідації податкової поліції і створення Служби фінансових розслідувань потрібно ухвалити спеціальний закон. Він розраховує, що Служба фінансових розслідувань запрацює не пізніше 2017 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики