Цензор.НЕТ

23.01.17 13:01

Росгвардію озброять кийками-електрошокерами, які можуть стріляти світлошумовими гранатами

Поліцейські підрозділи Національної гвардії РФ (Росгвардії) будуть озброєні кийками-електрошокерами ZEUS, що не мають аналогів у світі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Известия", пристрій поєднує в собі палицю, потужний світлодіодний ліхтар і лазерний приціл. При цьому він здатний бити зарядом електрики на п'ять метрів, а також відстрілювати світлошумові гранати.

Особливість пристрою в тому, що його можна застосовувати не тільки в "ближньому бою", але і стріляти в правопорушника з п'яти метрів. Для цього використовуються спеціальні картриджі з електроголкою, що викликають нервово-м'язову блокаду. Для точного наведення на ціль є лазерний покажчик. Якщо необхідно просто зупинити людину, засліпивши й оглушивши її на певний час, то замість голок військовослужбовець може встановити на пристрій картридж зі світло-шумовою гранатою.

Також читайте: Глава Росгвардії Алтайського краю: Війська створили для боротьби з "п'ятою колоною" і "революційними бродіннями"

Вплив шокера паралізує правопорушника, але не пошкоджує його внутрішні органи, слух і очі. У кожному пристрої передбачено персональний чіп-код, в якому прописані дані власника. Якщо господар з якоїсь причини випустив його з рук, він одразу ж перестає працювати.

Як розповів Ігор Шушура, гендиректор компанії OBERON, яка розробила і випускає штурмовий електрошокер, виріб вийшов на етап державних випробувань, його масові поставки почнуться найближчим часом. Шокер представлений у складі екіпірування військовослужбовців Росгвардії, що виконують завдання з патрулювання та затримання порушників громадського порядку.

Нагадаємо, Національна гвардія РФ була створена на основі внутрішніх військ МВС Росії відповідно до указу президента РФ Володимира Путіна.

Читайте також: Путін наділив Росгвардію правом знімати відбитки пальців у росіян
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики