Цензор.НЕТ

23.01.17 14:33

Наступні 1 459 днів адміністрації Трампа будуть боротьбою, - Анжела Девіс

Американська правозахисниця Анджела Девіс виступила на Марші жінок у Вашингтоні, округ Колумбія, в суботу, 21 січня.

У своїй промові Девіс оголосила наступні роки президентства Трампа часом протистояння, передає Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

Вона назвала всіх присутніх на Марші "силами змін, які покликані не допустити відродження вмираючих культур расизму і гетеро-патріархату".

дэвис

"Ми визнаємо, що ми - колективні агенти історії, а історію не можна видалити, як веб-сторінки", - заявила Девіс, маючи на увазі видалені з веб-сайту Білого Дому розділи, присвячені правам ЛГБТ.

"Наступні 1 459 днів адміністрації Трампа стануть 1 459 днями опору: на місцях, у школах, на роботі, в мистецтві і музиці.

Це тільки початок", - підсумувала Анжела Девіс.

Нагадаємо, Марш жінок пройшов у Вашингтоні, округ Колумбія, 21 січня, в перший день роботи Дональда Трампа на посаді президента США.

Також читайте: Сенатори хочуть заборонити Трампу скасовувати антиросійські санкції в обхід Конгресу

Анжела Девіс - американська правозахисниця. У 1970-х роках була символом руху за права ув'язнених.

Будучи викладачем у Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі, за розпорядженням губернатора Рональда Рейгана була звільнена за членство в Компартії.

Подальший арешт Анжели Девіс викликав бурхливу реакцію громадськості по всьому світу. В СРСР гасло "Свободу Анжелі Девіс!" отримало широке розповсюдження.

Зараз Анжела Девіс - професор історії розвитку розуму і феміністських досліджень Каліфорнійського університету в Санта-Крузі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики