Цензор.НЕТ

23.01.17 14:13

"Перед урядом стоїть одне завдання - забезпечити економічний прорив", - Гройсман

Уряд України та регіональні органи влади повинні вирішити основне завдання - забезпечити економічний прорив держави.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ході урядового семінару "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій і підвищення експортного потенціалу".

"Перед урядом стоїть одне завдання - забезпечити економічний прорив. Але не гаслами, а реальними справами, - сказав Гройсман. - Ніколи друкарський верстат не робив країну успішною, тільки розвиток національної економіки. Ми повинні бути вдячні тим, хто інвестує в економіку. Ми повинні допомагати бізнесу бути ефективним".

Прем'єр додав, що багато що залежить не тільки від центральної влади, але також від того, як цю ініціативу підтримають на місцях, де вже з'явилися можливості покращувати життя людей.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Приходить таке неповноцінне на реальне підприємство і починає чіплятися і виписувати штрафи", - Гройсман про тих, хто "кошмарить бізнес". ВIДЕО

"Бюджетів зросли в кілька разів. Тільки минулого року понад 45 мільярдів гривень зростання доходів", - сказав Гройсман, зазначивши, що це інвестиції в локальні робочі місця та локальний розвиток економіки. І інструменти у регіонів для такого розвитку є, запевнив прем'єр.

Гройсман додав, що країні необхідно розвивати виробництво товарів з високою доданою вартістю всередині країни.

"У нас величезний потенціал, щоб розвивати експортні можливості, створювати продукт і представляти його на міжнародних ринках", - сказав голова уряду.

Нагадаємо, раніше перший віце-прем'єр Степан Кубів зазначав, що уряд України у 2017 році змінює модель розвитку економіки і закладає в її основу зростання інвестиційного попиту і збільшення обсягів експорту. Обговорюють, зокрема, проект інноваційного розвитку промисловості України до 2025 року.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики