Цензор.НЕТ

23.01.17 14:11

Україна готова до рішучих дій для звільнення заручників, утримуваних у РФ і на окупованих територіях, - Порошенко

Україна рішуче налаштована на кроки щодо якнайшвидшого звільнення заручників, утримуваних у РФ і на окупованих територіях.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У нас є серйозні наміри щодо якнайшвидшого звільнення українських, естонських та інших заручників, які утримуються в РФ і на окупованих територіях", - сказав він на прес-конференції в Таллінні в понеділок.

Президент висловив співчуття, що ситуація з заручниками, які утримуються в РФ, дуже серйозна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Естонія сьогодні є країною, яка найбільше допомагає Україні в перерахунку на душу населення", - Порошенко

"На жаль, єдине - це консолідовані дії всього світу, як це відбувалося з Афанасьєвим, Солошенком і іншими, тільки солідарні дії призводять до результату. Ми готові до рішучих і скоординованих дій, як щодо українських громадян, включаючи Сущенка, Сенцова й інших, так і щодо громадян інших країн", - сказав П.Порошенко.

Він також нагадав, що кілька тижнів тому Україна в односторонньому порядку звільнила 15 осіб і, зрозуміло, чекала відповідних дій з боку РФ.

"На жаль, з російської сторони ми не дочекалися цього, і ми наголошуємо, що у нас є серйозні наміри продовжувати цю боротьбу", - підсумував глава Української держави.

"Ми і далі координуватимемо дії для звільнення українських і естонських заручників у РФ", - цитує Порошенка його прес-секретар Святослав Цеголко.

Читайте також: Естонія як голова ЄС докладе всіх зусиль для мирного вирішення конфлікту на Донбасі, - прем'єр Ратас
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики