Цензор.НЕТ

23.01.17 14:22

Санкції проти Росії необхідні до повного виконання нею Мінських домовленостей і всіх міжнародних зобов'язань, - президент Естонії Кальюлайд

Естонія виступає за збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею досягнутих у Мінську (Білорусь) домовленостей і своїх міжнародних зобов'язань.

Про це сказала Президент Естонії Керсті Кальюлайд на спільному з Президентом Петром Порошенком брифінгу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Ми обговорили з Президентом поточну ситуацію на сході України, необхідність дотримання Мінських домовленостей, а також те, що санкції проти Російської Федерації необхідні до повного виконання Мінських домовленостей і до тих пір, поки РФ не буде знову виконувати всі міжнародні зобов'язання", - сказала вона .

Читайте також: Україна готова до рішучих дій для звільнення заручників, утримуваних у РФ і на окупованих територіях, - Порошенко

Кальюлайд також додала, що Естонія поважає територіальну цілісність України і послідовно не визнає анексії Росією Криму.

Президент Естонії також підтримала реформи, які проводяться в Україні, і висловила надію на результативність боротьби з корупцією.

Кальюлайд також додала, що підтримує Україну в її прагненні отримати найближчим часом безвізовий режим із Європейським Союзом.

Вона також запевнила, що Україна і далі буде пріоритетом для Естонії, яка буде продовжувати надавати їй необхідну допомогу.

Також читайте: "Естонія сьогодні є країною, яка найбільше допомагає Україні в перерахунку на душу населення", - Порошенко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики