Цензор.НЕТ

23.01.17 14:38

Російські спецслужби перейшли до організації терористичної діяльності на території України, - Турчинов

Російські спецслужби перейшли в нову фазу гібридної війни в Україні - до політичного тероризму. Так прокоментував Секретар РНБО О. Турчинов спробу замаху на народного депутата України Антона Геращенка.

За його словами, завдяки професійній діяльності працівників СБУ був попереджений замах на народного депутата, члена комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності України А. Геращенка, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

"Попередня інформація дозволяє стверджувати, що замах був пов'язаний з його професійною діяльністю та викриттям росіян, причетних до злочинів на окупованій території України", - зазначив О. Турчинов.

Секретар РНБО додав, що, на жаль, це не єдиний випадок терористичної діяльності організованої російськими спецслужбами на українській території, які розслідують працівники СБУ та Нацполіції.

Читайте також: "Замах на Антона Геращенка, який відвернула СБУ, - елемент у ланцюзі низки злочинів", - Аваков

О. Турчинов зазначив, що для організації терактів російські спецслужби створюють агентурну мережу з криміналітету та бойовиків, які воювали в російських гібридних військах на Донбасі.

"Їх спецпідготовка та навчання здійснюються на території РФ, а також на окупованій території України", - сказав він.

Секретар РНБО підкреслив, що російськими спецслужбами ставиться завдання перед створеною мережею терористичних груп - ліквідація політичних, громадських діячів, представників ЗМІ "з метою нагнітання страху, створення хаосу та дестабілізації ситуації в Україні, щоб зламати готовність українців чинити опір військовій агресії РФ". За його словами, відповідальність за використання спецслужб для організації терористичної діяльності "повністю несе політичне керівництво РФ, яке перетворило свою країну на центр світового тероризму".

"Україна буде переслідувати у правовому порядку та вимагати, в тому числі через міжнародні інстанції, видачі всіх злочинців, причетних до організації терористичної діяльності на нашій території, які ховаються за посвідченнями російських спецслужб на території РФ. Ми будемо жорстко припиняти будь-які дії, що загрожують життю українських громадян", - підсумував Секретар РНБО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Геращенко сьогодні проведе прес-конференцію про роботу спецслужб РФ із диверсійно-терористичної діяльності в Україні


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики