Цензор.НЕТ

23.01.17 14:44

Порошенко створив військово-повітряну зону "Схід" із поширенням її на окуповані території Донбасу

Президент Петро Порошенко створив військово-повітряну зону "Схід" із поширенням її на окуповані території Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться в указі Президента №12 від 23 січня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Цим указом внесено зміни до військово-адміністративного поділу території України і створена ще одна військово-повітряна зона.

На додаток до існуючих окремого військово-повітряногорайону та 3 військово-повітряних зон("Південь", "Центр", "Захід") створена ще одна зона - "Схід".

Також читайте: "Відновлення територіальної цілісності України є нашим головним пріоритетом", - Порошенко

Межами районів є умовні вертикальні поверхні, що проходять по лінії державного кордону України на суші, морі, річках, озерах та інших водоймах і за прямими лініями між певними географічними точками з урахуванням повітряного простору над тимчасово окупованою територією.

Зокрема, військово-повітряна зона "Схід" проходить по зовнішній межі прибережних морських вод Азовського моря шириною 12 морських миль, що обчислюються від лінії найбільшого відпливу як на материку, так і на островах, що належать Україні, до найближчої точки кордону України з Російською Федерацією на суші, далі по лінії державного кордону України з РФ.

Повітряний простір над територією окремих окупованих районів Донецької та Луганської областей у межах військово-повітряної зони "Схід" належить до зони відповідальності повітряного командування "Схід" з урахуванням особливостей, визначених законом "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей".

Читайте також: Рада проголосувала за основу закон про авіаційну безпеку
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики