Цензор.НЕТ

23.01.17 15:50

Наше завдання у 2017 році - модернізувати митну службу та збільшити митні надходження, - Гройсман

Серед пріоритетів уряду на 2017 рік - модернізація митної служби, що дозволить збільшити надходження від митних платежів за рахунок ліквідації корупційних схем.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час семінару, присвяченого розвиткові інвестиційного та експортного потенціалу регіонів, на тему "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу" у понеділок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

Також читайте: Кабмін має намір створити Службу фінансових розслідувань замість податкової міліції вже цього року, - Гройсман

"Наше завдання - модернізувати митну службу у 2017 році, збільшити ці надходження. Ці кошти належать українському народу", - зазначив голова уряду.

Прем'єр-міністр зазначив, що уряду вже вдалося ліквідувати низку корупційних схем на митниці. З початку реформування митної служби у травні 2016 року, вже у серпні відбулося стійке зростання надходжень до Державного бюджету.

У грудні перевиконання планів надходжень митних платежів становило 20%. "Це 4 млрд грн, які розходилися по кишенях, які раніше були продуктом корупційних схем. Сьогодні ці кошти працюють на державу", - зазначив він.

Дивіться: "Приходить таке неповноцінне на реальне підприємство і починає чіплятися і виписувати штрафи", - Гройсман про тих, хто "кошмарить бізнес". ВIДЕО

Гройсман зауважив, що заходи щодо подолання сірого імпорту також слугують захисту внутрішнього виробника.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики