Цензор.НЕТ

23.01.17 16:40

Україна та Естонія активізуватимуть економічну співпрацю, - Порошенко

Президент Петро Порошенко в ході офіційного візиту до Естонської Республіки, обговорив з Президентом Естонії Керсті Кальюлайд питання активізації економічної співпраці двох держав.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

"Ми обговорили питання розвитку економічної співпраці між двома країнами та питання покращення інвестиційного клімату в нашій державі. Ми відзначили необхідність прискорення проведення засідання Міжурядової українсько-естонської комісії з питань торгівельного, економічного та науково-технічного співробітництва", - повідомив Петро Порошенко про підсумки переговорів під час спільної з Президентом Естонії заяви для представників ЗМІ.

Читайте також: "Естонія сьогодні є країною, яка найбільше допомагає Україні в перерахунку на душу населення", - Порошенко


Глава Української держави подякував естонським партнерам за допомогу у налагодженні електронного урядування в Україні. "Зусилля Естонії вітаються в Адміністрації Президента, в Уряді. Завдяки підтримці і співпраці значно просунулось електронне урядування в Україні", - сказав він.

Президент також наголосив на важливості потужної підтримки Естонією позиції щодо надання безвізового режиму для українців, як і позиції щодо прискорення ратифікації Угоди про Асоціацію Україна - ЄС та надання Україні макрофінансової допомоги.

"Ми обговорили з пані Президентом і перші кроки та порядок денний естонського головування в ЄС і готові здійснити певні кроки для того, щоб зробити це якомога ефективнішим", - зазначив Петро Порошенко.

Глава держави запросив президента Естонії відвідати з візитом Україну найближчим часом.

Читайте також: Санкції проти Росії необхідні до повного виконання нею Мінських домовленостей і всіх міжнародних зобов'язань, - президент Естонії Кальюлайд

Президент Естонії Керсті Кальюлайд зазначила, що під час переговорів також обговорювалися питання у рамках ініціативи Східного партнерства Європейського Союзу та йшлося про цілі Естонії під час головування в ЄС. "Україна була пріоритетною державою співробітництва для нас, і після Майдану наша підтримка збільшилась", - зазначила Керсті Кальюлайд.

Вона також додала, що під час зустрічі обговорювались сфери та напрямки, в яких Україна потребує допомоги.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики