Цензор.НЕТ

23.01.17 16:35

"Росія знову відмовилася подавати свою делегацію в ПАРЄ", - Ар'єв

Росія офіційно відмовилася посилати свою делегацію на зимову сесію Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив глава української делегації в ПАРЄ, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" (БПП) Володимир Ар'єв на Facebook.

"Офіційно. Росія знову відмовилася подавати свою делегацію в ПАРЄ. Попри зусилля президента ПАРЄ Педро Аграмонта повернути РФ, в Москві зрозуміли що настрої членів ПАРЄ не на їхньому боці. Наша декларація, підписана перед новим роком майже 70 членами Асамблеї це лише довела", - пише він.

"При цьому росіяни ще й ставлять умову свого повернення - ПАРЄ має змінити регламент. Не Москва, з їхньої точки зору, повинна змінити політику і відповідати стандартам Ради Європи, а Рада Європи змінитися під них! Чистий цинізм!", - зазначив політик.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Россия не собирается выполнять резолюции ПАСЕ и уходить из Крыма и Донбасса, - Ирина Геращенко

"Серед європейців є симпатики такого збоченого підходу. І хоча ще рік РФ не буде в ПАРЄ, русскій дух тут буде представлений і нам доведеться поборотися. Результат буде позитивний, якщо до кінця року, у зв'язку з наближенням виборів-2019, наша делегація не розсвариться через внутрішньополітичні суперечки. Сподіваюсь, американський принцип "За океаном - ми попри все одна команда" переможе, бо це і є проявом справжнього патріотизму і здорового глузду", - додав парламентар.

Нагадаємо, 23 січня у Страсбурзі відкрилася зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Вона триватиме до 27 січня.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики