Цензор.НЕТ

23.01.17 17:18

"Україна нічого не боїться. Ми готові захищати суверенітет і територіальну цілісність нашої держави", - Порошенко

Україна готова захищати від агресора свій суверенітет і територіальну цілісність.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив Президент Петро Порошенко.

"Перше. Україна нічого не боїться. Друге. Ми готові захищати суверенітет і територіальну цілісність нашої держави від вторгнення агресора, в тому числі російського агресора. Третє. Міжнародна солідарність - європейська, трансатлантична - базується не на позиціях зон впливу, а на цінностях", - сказав він.

За його словами, це ті демократичні цінності, які були закладені у фундамент США, які об'єднали держави Європейського Союзу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Відновлення територіальної цілісності України є нашим головним пріоритетом", - Порошенко

"І в цих умовах, коли Україна є об'єктом агресії з боку Російської Федерації, ми твердо переконані у світовій, європейській і трансатлантичній солідарності наших партнерів з України. Аж до звільнення української території від агресора, повного виведення російських військ, російського озброєння і передачі під український контроль неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону", - підкреслив Порошенко.

За його словами, в разі усунення зовнішньої агресії в Україні не буде ніяких внутрішніх конфліктів, про що свідчить ситуація у звільнених Маріуполі, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Краматорську, Слов'янську та інших містах.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики