Цензор.НЕТ

23.01.17 18:15

Звільнено заступника голови управління і співробітників Нацполіції Запорізької області, які брали участь у турнірі з екс-"беркутівцями", - держсекретар

Усі співробітники управління Нацполіції Запорізької області, які брали участь у боксерському турнірі пам'яті загиблих на Майдані "беркутівців", звільнені з органів внутрішніх справ.

У відповідь на запит Цензор.НЕТ про причини участі кількох бійців запорізького спецназу в турнірі з екс-беркутівцями, заступник міністра внутрішніх справ Олексій Тахтай повідомив, що за результатами вивчення відеоматеріалів і доповідей, керівництвом прийнято рішення звільнити всіх співробітників Нацполіції, які брали участь у змаганнях, включаючи заступника управління Нацполіції Андрія Долинного.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Спецназ Нацполіції Запорізької області провів турнір з екс-"беркутівцями":"Слава "Беркуту!". ВIДЕО

Причини звільнення будуть доведені до особового складу Нацполіції в усіх областях України.

Нагадуємо, в Запоріжжі відбувся турнір з боксу пам'яті загиблого в ході протистояння на Майдані в Києві в 2014 році "беркутівця" Сергія Цвигуна.

Турнір перетворився не на спосіб пом'янути загиблого друга, а на вихваляння розформованого через звірства на Майдані підрозділу.

У заході взяв участь нинішній заступник управління Нацполіції Андрій Долинний.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики