Цензор.НЕТ

23.01.17 19:44

Нардеп Рибалка назвав замовним розслідування ГПУ щодо його е-декларації

Народний депутат України, член фракції Радикальної партії, глава Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка вважає замовним розслідування, ініційоване Генеральною прокуратурою стосовно походження коштів, які він задекларував в електронній декларації.

Про це Рибалка написав на своїй сторінці у Facebook.

"Розслідування, ініційоване проти мене Генпрокуратурою - це виконання політичного замовлення на мою дискредитацію і нашої політичної команди. До обрання народним депутатом я багато працював у бізнесі і маю легальні доходи. І зараз створений моєю сім'єю бізнес дає робочі місця і достойну легальну зарплату тисячам українців. Здійснюючи замовні переслідування, влада через прокуратуру намагається знищити цей бізнес, прирікаючи людей на безробіття і зубожіння", - написав народний депутат.

Нагадаємо, С. Рибалка задекларував за 2015 рік доходи на рівні понад 9 млн грн, а також готівкових коштів і коштів на рахунках у банках на суму близько 50 млн грн. У власності нардепа - права інтелектуальної власності на промислові зразки і корисні моделі, а серед джерел доходів - роялті за їх використання, доходи від відчуження нерухомого майна та ін.

До обрання народним депутатом України С. Рибалка працював на різних посадах на підприємствах, які раніше входили до складу корпорації S.I.Group. Після 2014 р. сім'я нардепа володіє брендом S.Group. Перша компанія з групи підприємств була заснована в 1996 році. Сьогодні S.Group є лідером ринку снеків, виробляє продукцію під ТМ Semki, Snekkin, Мачо, Козацька слава та інші.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики