Цензор.НЕТ

23.01.17 18:53

Україна буде доповнювати позов до Міжнародного суду ООН новими фактами порушення РФ прав людини, - Клімкін

Українська сторона має намір доповнювати свій позов до Міжнародного суду ООН новими фактами порушення Росією прав людини.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Попереднє рішення Міжнародного суду ООН за позовом України до РФ може бути ухвалено протягом 1-2 місяців, - Беца

"Ми передаємо їх (факти порушення - ред.) Європейській стороні, але головне, що вони будуть використовуватися в суді в рамках наших доказів. Адже те, що ми подали, ми зараз повністю конструюємо весь блок фактів, ми його будемо доповнювати. До слухань ми можемо подавати нові факти", - сказав Клімкін.

Він додав, що, наприклад, "щодо Карпюка та Клиха було кілька прізвищ, зараз ми будемо цей список розширювати". "Тобто в принципі ми будемо над цим (доповненням - ред.) працювати постійно", - пояснив П. Клімкін.

За словами міністра, по-перше, ця робота спрямована на зміцнення санкцій проти Російської Федерації. "По-друге, це працює як додаток до наших позовів. Ми повинні демонструвати, що ці порушення тривають, ми їх збираємо", - пояснив глава МЗС України.

Також читайте: "Це не має впливу на юрисдикцію Міжнародного кримінального суду", - в Гаазі прокоментували відмову РФ від Римського статуту

Як повідомлялося, 16 січня 2017 року Україна подала позов до Міжнародного суду ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики