Цензор.НЕТ

23.01.17 21:11

Трамп ініціював процес виходу США з транстихоокеанського партнерства

Президент США Дональд Трамп підписав виконавчий указ про вихід США з угоди про транстихоокеанське партнерство (ТТП).

Трамп обіцяв зробити це ще під час своєї виборчої кампанії. Таким чином новий президент почав міняти торгову політику США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сенатори хочуть заборонити Трампу скасовувати антиросійські санкції в обхід Конгресу

Раніше Трамп заявляв, що ТТП є потенційною катастрофою для США. За його словами, для США буде вигідніше укладати двосторонні торговельні угоди, які і повинні прийти на зміну ТТП. Такі угоди, на думку Трампа, дозволять повернути у США промисловість і робочі місця.

У понеділок Дональд Трамп обіцяв серйозно знизити податки і спростити регулювання для компаній, які збережуть у США робочі місця. Цьому передувала зустріч із представниками великих промислових компаній.

Тим же компаніям, які все-таки виведуть промислове виробництво зі США, Трамп обіцяв "дуже великі податки на кордоні".

Транстихоокеанське партнерство (ТТП) - торговий пакт, який у лютому 2016 року підписали 12 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Також читайте: "Ми захищали кордони інших держав, відмовляючись захищати власні", - Трамп в інавгураційній промові пообіцяв повернути Америці велич

Учасниками угоди крім США стали Японія, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Мексика, Перу, Чилі, Малайзія, Бруней, Сінгапур і В'єтнам. На країни, що входять у торговий союз, припадає 40% всієї світової економіки.

Учасники угоди вважали, що вона допоможе зміцнити економічні зв'язки в регіоні. Пакт передбачав скорочення торгових тарифів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Його прихильником був колишній президент США Барак Обама. Трамп, як очікують журналісти та експерти, почне перегляд і Північноамериканської угоди про вільну торгівлю, яку уклали між собою США, Канада і Мексика.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики