Цензор.НЕТ

23.01.17 21:03

Україна та Естонія підпишуть меморандум щодо реалізації проекту EGOV4UKRAINE на 5,7 млн євро, - Зубко

Між Естонією та Україною буде підписано меморандум щодо реалізації проекту "Підтримка електронного управління для децентралізації в Україні" (EGOV4UKRAINE).

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко за результатами зустрічі з директором з розвитку Академії електронного урядування Естонії Ханнесом Астоком, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу віце-прем'єр-міністра.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна та Естонія активізуватимуть економічну співпрацю, - Порошенко

"Проектом EGOV4UKRAINE ми підсилюємо українсько-європейську програму з впровадження децентралізації U-LEAD, яка стартувала в Україні у вересні 2016 року. EGOV4UKRAINE спрямований на покращення процесу надання адміністративних послуг у місцевих громадах через інструменти е-урядування. Це розробка та запровадження універсальної та ефективної ІТ архітектури, інформаційних систем та технічних рішень для ЦНАПів. Головне, що можливостями проекту зможуть, у першу чергу, скористатись голови ОТГ. Меморандум підписуватиметься між Держагентством з питань електронного урядування України та Академією е-урядування Естонії», - зазначив Геннадій Зубко. Він також повідомив, що загальна вартість проекту EGOV4UKRAINE становить 5,7 млн євро", - зазначив він.

Також читайте: Гройсман: З моменту незалежності України ніколи на місцях не було стільки грошей, скільки регіони отримали зараз

При цьому Зубко наголосив, що загальна вартість проекту EGOV4UKRAINE становить 5,7 млн євро.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики