Цензор.НЕТ

23.01.17 21:33

Слова Додона, що Молдова повинна заплатити за газові борги Придністров'я - це відпрацювання схеми для окупованого Донбасу, - нардеп Фріз

Народний депутат України Ірина Фріз (Блок Порошенка) вважає, що після деокупації Донбасу Росія вимагатиме сплатити борги терористів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Фріз зазначила: "Новообраний Президент Молдови Ігор Додон заявив, що країна має взяти на себе сплату боргів за російський природний газ, що був поставлений невизнаному Придністро'ю на суму 6 млрд дол".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Додон під час інавгурації пообіцяв об'єднати Молдову з Придністров'ям і відновити стратегічні відносини з РФ

"Така дивна пропозиція могла бути сформована лише в Кремлі. Для Кишинева ця сума майже на 700 млн. перевищує рівень міжнародних резервів, що був зафікcований у грудні 2016 року - 5,37 млрд дол.

Отже, російська ініціатива молдавського президента коштуватиме кожному працюючому громадянину Молдови 5000 доларів. Це сума середньої заробітної платні в республіці за 20 місяців і вона в 4,6 разів більша за зовнішній борг цієї держави", - зазначила вона.

Також читайте: Додон має намір розірвати угоду про відкриття в Молдові бюро зв'язків із НАТО

Фріз продовжила: "Заява Додона зацікавила мене через те, що курс реінтеграції ПМР у Молдову, що Москва просуває через Додона - відпрацювання схеми для окупованого Донбасу. Отже, за логікою Кремля, Кишинев має сплатити борги тих, хто виступав проти Молдови всі ці роки, прагнув нібито незалежності та приєднання до Росії. Не здивуюся, якщо очільники російсько-терористичних ЛНР-ДНР також запропонують уряду України сплатити їх борги, включно з "гумконвоями".

"Але якщо Кремль розраховує, що громадяни Молдови підуть на сплату боргів невизнаної республіки, то в Кремлі можуть навіть не сподіватися, що така схема спрацює в Україні", - резюмувала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики