Цензор.НЕТ

23.01.17 22:19

Більшість парламентарів ПАРЄ проти повернення делегації РФ до повного виконання вимог щодо Криму і Донбасу, - Борислав Береза

Більшість парламентарів у Парламентській асамблеї Ради Європи проти повернення делегації РФ до повного виконання вимог щодо Криму і Донбасу.

Про це заявив народний депутат України, член української делегації в ПАРЄ Борислав Береза, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Санкції проти делегації РФ у ПАРЄ мають зберігатися до відновлення цілісності України, - Беца

"Заяву Аграмунта (Педро, президент ПАРЄ, - ред.) було зроблено, по-перше, російським каналом, по-друге, він налаштований, дійсно, проросійськи, він хоче їх повернути з якихось своїх інтересів, він хоче увійти в історію ПАРЄ як людина, яка повернула Росію. Але його бажання - це його особисте бажання. Більшість парламентаріїв у ПАРЄ заявили, що до тих пір, поки не будуть виконані всі вимоги щодо Криму й Донбасу, ні про яке повернення не може бути мови. А діалог може бути за межами ПАРЄ", - сказав Береза.

Разом з тим нардеп відзначив позитивну новину про обрання віце-президентом ПАРЄ народного депутата України від НФ Георгія Логвинського.

Також читайте: "Росія знову відмовилася подавати свою делегацію в ПАРЄ", - Ар'єв

"Обрання ще однієї людини від України віце-президентом - це щонайменше повага до держави і підняття статусу держави. По-друге, це додатковий голос у вищому органі ПАРЄ, відповідно, ми можемо отримувати додаткові голоси і додаткові бонуси при голосуванні, при дебатах і в багатьох рішеннях", - зазначив Береза.

Нагадаємо, що сьогодні Педро Аграмунта переобрали на другий термін президентом Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Раніше Аграмунт наполягав на тому, що асамблея повинна зробити все необхідне для повернення в пленарний зал представників Росії.

Зазначимо, що у Страсбурзі 23 січня розпочинається зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, яка триватиме до 27 січня. Одним з головних питань порядку денного зазначено обговорення функціонування демократичних інституцій в Україні.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики