Цензор.НЕТ

24.01.17 07:54

"Онуки тих, хто руйнував наші храми, вискочивши з-за межі осідлості, продовжують справу своїх дідусів", - віце-спікер Держдуми РФ Толстой відзначився антисемітським висловлюванням. АУДIО

Заступник голови Держдуми РФ Петро Толстой заявив, що дискусія навколо передачі Ісаакіївського собору Російській православній церкві (РПЦ) підігрівається штучно, і натякнув, що проти неї виступають євреї.

Як передає Цензор.НЕТ, таку заяву Толстой зробив на прес-конференції в інформагентстві ТАСС 23 січня.

При цьому жодне з російських пропагандистських інформагентств не поставило цю заяву Толстого в стрічку новин, висвітлюючи прес-конференцію.

Також читайте: "Це цілеспрямована акція російських спецслужб", - Геращенко про випадки антисемітизму в Україні

Коментуючи ситуацію, Толстой заявив, що люди, які збирають підписи під петицією проти передачі Ісаакіївського собору РПЦ, даремно витрачають свій час (петицію підписали понад 190 тисяч осіб), бо храм все одно передадуть церкві.

Також він назвав супротивників передачі собору РПЦ "онуками і правнуками вихідців з-за межі осідлості" (територія, в межах якої було дозволено проживати євреям у Російській імперії).

Читайте також: Держдума дозволила укладати короткострокові контракти з армією для участі в операціях за межами Росії

"Спостерігаючи за протестами навколо передачі Ісаакія, не можу не помітити дивовижного парадоксу: люди, які є онуками і правнуками тих, хто руйнував наші храми, вискочивши з-за межі осідлості з наганом у 17-му році, - сьогодні їхні онуки і правнуки, працюючи в різних інших дуже шанованих місцях - на радіостанціях, в законодавчих зборах, - продовжують справу своїх дідусів і прадідусів", - заявив Толстой.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Більшість парламентарів ПАРЄ проти повернення делегації РФ до повного виконання вимог щодо Криму і Донбасу, - Борислав Береза

Текст висловлювання можна прослухати ЗА ПОСИЛАННЯМ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики