Цензор.НЕТ

24.01.17 07:43

Сім'ю з Афганістану з фальшивими документами громадян Канади виявлено в аеропорту "Бориспіль"

Сьогодні в аеропорту "Бориспіль" прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" виявили сім'ю з трьох осіб, які за підробленими документами намагалися потрапити в одну з країн Європейського Союзу.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держприкордонслужби.

Під час повторної перевірки документів пасажирів, які прямували транзитним рейсом із Туреччини, у прикордонників виникли сумніви щодо дійсності паспортів трьох громадян Канади. Після поглибленої перевірки в іноземців виявили ознаки підробки закордонних паспортів.

Після подальших заходів перевірки було встановлено, що вони є громадянами Афганістану, а закордонні паспорти громадян Канади придбали в Дубаї за 10 тис. доларів. Також вони повідомили, що наступну суму, 40 тис. доларів, вони повинні були заплатити, прибувши у Швецію.

Також читайте: Громадянин РФ намагався отримати паспорт України за хабар, - СБУ

Паспортні документи вилучено, а іноземних громадян відправлено в зворотному напрямку.

Учора в цьому ж аеропорту прикордонники виявили у 5 іноземців з Ірану, які прямували транзитним рейсом зі Шрі-Ланки в Австрію, ознаки підробки закордонних паспортів. Сім'я придбала паспорти Ізраїлю за 10 тис. доларів.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Закарпатські автоперевізники використовували підроблені штампи, печатки і документи кількох країн, - СБУ. ФОТОрепортаж
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики