Цензор.НЕТ

24.01.17 08:27

Польща посилить захист кордонів і прискорить депортацію, - голова МВС Блащак

Уряд Польщі 24 січня подасть зміни в закон про іноземців.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща, про це 23 січня заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак.

За його словами, мета змін до закону полягає в ретельнішому захисті польських кордонів.

"Закон торкнеться процедур на кордоні, прискорить депортацію тих, хто нелегально намагається потрапити на територію Польщі", - заявив міністр Блащак.

Він наголосив, що польські кордони добре захищено, проте, не можна забувати про чергові хвилі міграції з країн Близького Сходу і Північної Африки, в основному, в Німеччину і Францію.

Також читайте: "Або поводьтеся пристойно, або їдьте", - прем'єр-міністр Нідерландів Рютте - мігрантам

Міністр внутрішніх справ також заявив, що якби восени 2015 роки не відбулася зміна уряду, то в Польщі зараз перебували б тисячі мігрантів, оскільки уряд "Громадянської платформи" і "Польської селянської партії" ухвалив рішення прийняти мігрантів, порушивши солідарність усередині Вишеградської групи. За його словами, уряд "ПіС" не має наміру виконувати ці зобов'язання.

"Для нас важлива безпека. Безумовно, в Західній Європі відбуваються теракти, виконавцями яких є терористи-мусульмани, прихильники ісламу. Польща в безпеці, вона від цього вільна, але при цьому ми повинні пам'ятати про захист наших кордонів і саме цьому слугують зміни в законі", - заявив голова внутрішніх справ Польщі.

Як повідомляли раніше, Україна і Польща мають намір підписати угоду про співпрацю в сфері вищої освіти.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики