Цензор.НЕТ

24.01.17 10:47

Генерал СБУ Фролов займається прослуховуванням народних депутатів, - Найєм. ВIДЕО

Навіть після Майдану і Революції гідності СБУ не змінило стиль своєї роботи і продовжує прослуховувати депутатів та інших "незручних" для влади людей.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів народний депутат України Мустафа Найєм в ефірі програми "Перші про головне. Коментарі" на телеканалі "ZIK".

"Після Майдану правоохоронна система лише частково розпалася як системна угруповання. Після того як одна злочинна верхівка пішла, система як чинна структура для заробітку грошей і репресій, частково розсипалася, проте її інструменти збереглися", - переконує Мустафа Найєм.
Адже зараз, підкреслює нардеп, Служба безпеки України продовжує прослуховувати народних депутатів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна взяла на себе зобов'язання прийняти до кінця листопада закон про право НАБУ на прослуховування, - МВФ

Адже зараз, підкреслює нардеп, Служба безпеки України продовжує прослуховувати народних депутатів.
"Генерал Олег Фролов, який сидить у Службі безпеки України і безпосередньо займається прослуховуванням народних депутатів. Я це говорив дуже багато разів. Нас чує Генпрокурор, міністр внутрішніх справ, голова СБУ. Я кажу: ця людина займається цим. Це нам показують, мої розшифровки нам показували вже після Майдану. Яка у нас може бути впевненість, що ці люди не почнуть діяти так, як це було за Януковича? .. Я вже не кажу про те, що і стежать за народними депутатами ... Вибачте, під час війни у нас прослуховують народних депутатів?! Служба безпеки приносить президенту так звані "тешки". Вибачте, за всієї поваги до президента й інших людей, ну це ж смішно! Це параноя!", - зазначив Найєм.

"Більш того, це ж не просто тільки прослуховування. Це - стеження, електронна пошта, Viber, Telegram. Поговоріть із главою департаменту будь-якого правоохоронного органу, вам все скажуть, що Viber, Telegram не користуйтеся. SMS - немає сенсу. Прослуховують все. Єдине , що можна використовувати - це Whats up", - заявив Найєм, зазначивши, що отриманою інформацією про чиновників торгують.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики