Цензор.НЕТ

24.01.17 11:17

Комітет Сенату схвалив кандидатуру Тіллерсона на посаду Держсекретаря США

Наступний етап, який має пройти колишній СЕО ExxonMobil Рекс Тіллерсон, щоб вступити на посаду, - затвердження всього Сенату Сполучених Штатів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

У понеділок Тіллерсон отримав схвалення Комітету Сенату з міжнародних відносин на те, щоб зайняти посаду Держсекретаря США. Голоси розподілилися 11 проти 10.

Також читайте: Заява Тіллерсона дає надію, що адміністрація Трампа забезпечить Україну серйознішою підтримкою в боротьбі проти агресії Кремля, - Хербст

Зокрема, раніше "проти" виступав сенатор Марко Рубіо, якого турбують погляди Тіллерсона на Росію і права людини. Проте, в понеділок Рубіо заявив, що підтримає кандидатуру Тіллерсона. Якби сенатор проголосував "проти", це б зупинило просування кандидата до посади Держсекретаря, хоча республіканські лідери заявляли раніше, що все одно будуть просувати Тіллерсона на цю посаду.

Остаточне голосування всього Сенату за призначення Тіллерсона Держсекретарем США заплановано на наступний тиждень.

Під час голосування Рубіо сказав, що все ще з побоюванням розглядає кандидатуру Тіллерсона, але йому сподобалося, що той висловився на підтримку НАТО і визнав, що "російські претензії щодо Криму - незаконні".

Читайте також: Маккейн підтримає призначення Тіллерсона держсекретарем США

Під час голосування на комітеті голоси "за" і "проти" розділилися, в основному, за партіями: демократи не підтримали Тіллерсона,тоді як республіканці виступили за. Демократи озвучили кілька причин свого занепокоєння з приводу його кандидатури, серед яких позиція Тіллерсона щодо Росії.

Нагадаємо, раніше кандидат на посаду Держсекретаря США Рекс Тіллерсон висловився на підтримку надання летальної зброї Україні в разі продовження агресивних дій Росії на Донбасі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики