Цензор.НЕТ

24.01.17 12:00

Мін'юст не зміг обрати главу Департаменту з питань люстрації та оголосив повторний конкурс

Міністерство юстиції України оголосило проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації.

Відповідне рішення було ухвалено членами конкурсної комісії за підсумками проведеного 17-20 січня відбору, в ході якого жодного з кандидатів не було визнано переможцем конкурсу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мін'юсту.

"Міністерство юстиції запрошує представників громадських організацій та ЗМІ приєднатися як спостерігачів у процес відбору для широшого висвітлення та забезпечення ще більшої відкритості і прозорості конкурсу. Конкурс пройде з 1 по 3 березня цього року. Відбір буде проведено за принципом повної відкритості. Участь у конкурсному відборі можуть взяти всі, хто буде відповідати кваліфікаційним вимогам", - заявили у відомстві.

Мін'юст нагадав, щоб взяти участь у конкурсі претендентам необхідно подати пакет документів, до якого мають входити:

Читайте також: Із 17 по 19 січня відбудеться конкурс на посаду директора Люстраційного департаменту. На посаду претендують 12 кандидатів, - Мін'юст

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені ч.3 або ч.4 ст. 1 Закону "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї.

4.Копії документів про освіту.

5.Заповнена особова картка встановленого зразка.

6.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік

Також читайте: Мін'юст не призначатиме Калинчук в. о. голови люстраційного департаменту через "реакцію суспільства", - заступник міністра Онищенко

Документи приймаються до 18:00 23 лютого 2017 року за адресою: м.Київ, пров. Рильський, 10, (скринька для вхідної кореспонденції при вході у приміщення).

Ознайомитися з вимогами до претендентів та деталями проведення конкурсу можна на офіційному сайті Міністерства юстиції за посиланням.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики