Цензор.НЕТ

24.01.17 13:41

Кинута матір'ю на морозі новонароджена дівчинка померла в Хмельницькій області

У Хмельницькій області мати покинула новонароджену дівчинку на морозі. Дитина померла.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію регіону, в лікарню з матковою кровотечею доставили 22-річну жительку одного із сіл Ізяславського району. У жінки під час огляду виявили залишки пуповини, але народження дитини вона категорично заперечувала.

Тоді правоохоронці виїхали за місцем проживання породіллі і на сіннику виявили новонароджену. На голові в дитини була величезна гематома. Імовірно, вона впала на підлогу, адже жінка народжувала в звичайному сільському туалеті на вулиці. Також у дівчинки було сильне переохолодження, оскільки вона тривалий час перебувала в неопалюваному підсобному приміщенні, замотана лише в ганчірку.

Також читайте: Жінку, яка отруїла етиловим спиртом 9-місячну доньку, затримано в Києві, - Нацполіція

Лікарі намагалися врятувати дитину, але дівчинка померла. Причина смерті - внутрішньочерепна кровотеча внаслідок травми.

Як з'ясувалося, дитина народилася 8-місячною. Весь період вагітності жінка приховувала свій стан від рідних. На обліку в лікарні вона не перебувала.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці), санкція якої передбачає позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики