Цензор.НЕТ

24.01.17 12:16

ГПУ почала розслідування можливого побиття судді Госпсуду Києва Головатюка під час затримання на хабарі в $ 10 тис.

Генеральна прокуратура почала розслідувати можливе побиття під час затримання правоохоронцями судді Господарського суду Києва Любомира Головатюка, підозрюваного в одержанні хабара в розмірі 10 тис. доларів.

Про це повідомив представник Генеральної прокуратури Олександр Дьяченко у ході розгляду Вищою радою правосуддя (ВСП) питання відсторонення судді від посади, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом перевищення правоохоронцями своїх повноважень", - повідомив він.

У свою чергу, адвокати підозрюваного повідомили, що у судді діагностовано струс мозку, він проходить необхідне лікування і його стан погіршується.

Читайте також: Вища рада правосуддя відсторонила від посади підозрюваного в отриманні $10 тис. хабара суддю Госпсуду Києва Головатюка

Крім того, адвокати заявляють, що Головатюк не міг усвідомлено підписувати вручене йому правоохоронцями повідомлення про підозру, бо у нього на той момент було сильно пошкоджено око.

"Так вийшло, що в момент затримання коштів при судді Головатюку не було виявлено. Вони були знайдені в снігу за декілька метрів ... Але, я так припускаю, що співробітникам СБУ, які брали участь у затриманні, не сподобався той факт, що Головатюк не підняв ці 10 тис. доларів, і вони його таким чином "попросили" це зробити", - сказав адвокат Сергій Комін.

Нагадаємо, 12 січня Генпрокурор Луценко повідомив, що суддю Господарського суду Києва затримано на хабарі в 16 тис. дол. У зв'язку з цим, в адмінбудівлі Госпсуду Києва пройшли обшуки. 13 січня стало відомо, що затриманим на хабарі суддею є Любомир Головатюк, що фігурує в скандалі з Межигір'ям.

24 сiчня Вища рада правосуддя відсторонила від посади суддю Госпсуду Києва Головатюка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики