Цензор.НЕТ

24.01.17 12:22

ГПУ нагадала Лещенку про необхідність прибути на суд у справі про порушення під час купівлі квартири: "У разі ухилення від явки особу може бути піддано приводу"

Генпрокуратура нагадує народному депутату України Сергію Лещенку про необхідність прибути за викликом на засідання суду

Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті ГПУ, передає Цензор.НЕТ.

"Національним агентством з питань запобігання корупції 06.12.2016 щодо народного депутата України С. Лещенка складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Участь прокурора, яка є обов'язковою, у судовому розгляді справи про правопорушення, пов'язане з корупцією, забезпечено прокурорами Генеральної прокуратури України. Одночасно обов'язковою є присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. У разі ухилення від явки на виклик судді цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією України) піддано приводу", - сказано в заяві.

У ГПУ зазначили, що на призначене судом засідання 29.12.2016 С. Лещенко не з'явився.

Читайте також: Квартира Лещенка: "Я вважаю "Українську правду" занадто знаковим ЗМІ, щоб переводити перевірки позик у формат допитів", - Луценко

"Генеральна прокуратура закликає народного депутата дотримуватись вимог законів та прибути 25.01.2017 на чергове судове засідання до Печерського районного суду (м. Київ, пров. Хрестовий, 4) з метою реалізації права на захист та надання можливості суду прийняти законне рішення у межах розумних строків", - закликали в відомстві.

Нагадаємо, раніше блогер Андрій Дзіндзя повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" про те, що народний депутат Сергій Лещенко придбав 200-метрову квартиру вартістю 7,5 млн гривень на вулиці Івана Франка, в центрі Києва. Сергій Лещенко, в свою чергу, підтвердив, що придбав квартиру площею майже 200 кв.м на вулиці Івана Франка, в центрі Києва, зазначивши, що половину суми на купівлю нерухомості зайняв у засновника "Української правди" Олени Притули, частина - його особисті заощадження, а решта - гроші коханої людини.

Пізніше НАЗК виявило в діях депутата ознаки адміністративного правопорушення у ході купівлі ним елітної квартири в центрі Києва.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики