Цензор.НЕТ

24.01.17 12:53

Прес-секретар МО Гуцуляк: 64,5 млрд грн підуть на відновлення військової техніки, проведення навчань, на харчування військовослужбовців і лікування ветеранів

У 2017 році Міністерство оборони України отримає з державного бюджету 64,5 млрд грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив прес-секретар відомства Дмитро Гуцуляк.

"Обсяг видатків у розмірі 64,5 млрд грн, передбачений Міноборони України на поточний рік, забезпечить відновлення близько 800 одиниць озброєння і військової техніки, підготовку понад 250 екіпажів Повітряних сил і понад 120 екіпажів армійської авіації, проведення бригадних тактичних навчань 25 бригад, переобладнання майже двох третин стаціонарного компонента системи зв'язку цифровими засобами, харчування особового складу з урахуванням зростання цін, медичне і санаторне лікування понад 3 тис. 700 ветеранів та інвалідів війни і близько 10 тис. військовослужбовців і членів їхніх сімей, зокрема реабілітацію учасників АТО", - сказав він.

Також, за словами чиновника, цього року на підготовку й утримання фондів місць постійної дислокації, підготовку фондів для розміщення новостворених підрозділів і підрозділів у районі проведення АТО передбачено майже 150 млн грн.
Читайте також: З початку квітня розпочнеться плановий перехід військових частин на нову систему харчування, - Міноборони


Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак заявив, що в державному бюджеті на 2017 рік закладено достатньо коштів для підтримки боєздатності Збройних сил України.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики