Цензор.НЕТ

24.01.17 13:45

Міноборони заявляє про недопуск української інспекції на місця дислокації артилерійських систем у Ростовській області РФ

Міністерство оборони заявляє про недопуск української інспекції на місця дислокації артилерійських систем у військових частинах Ростовської області (Росія).

Про це на брифінгу повідомив керівник багатонаціональної інспекційної групи України, яка проводила цю інспекцію Олексій Вершигора, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Інспекційною групою виявлено і візуально підтверджено значне скупчення артилерійських систем різних типів у районі Новочеркаська ... Доступ інспекційної групи на цей об'єкт був заборонений. Фотографування зазначеної артилерії також було заборонено", - сказав він.

Вершигора зазначив, що не виключає використання цієї артилерії для комплектування частин 150 мотострілецької дивізії, а також проросійських терористичних угруповань на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Також читайте: Україна провела військову інспекцію в Ростовській області, - Міноборони РФ

Крім того, він підкреслив, що до складу інспекційної комісії також входили представники Канади та Данії.

Вершигора повідомив, що на цей момент вже сформував штаб 150 мотострілецької дивізії в населеному пункті Персіановський у Ростовській області (50 км від державного кордону з Україною).

Вершигора повідомив, що ведеться активне переміщення бойової техніки для зосередження в прикордонних з Україною районах Ростовської області.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мотузяник про українську інспекцію в Ростовській області РФ: "Це перевірка наявності або відсутності військової діяльності"

Крім того, на 90% добудовано військове містечко для тривалої дислокації цієї дивізії.

Також Вершигора зазначив, що ніяких санкцій за порушення Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки Росією не передбачено

Нагадаємо, Україна звинувачує Росію в порушенні Віденського документа про зміцнення безпеки в зв'язку з формуванням нової військової дивізії біля українського кордону.

Раніше Росія дала згоду на проведення Україною інспекції військових частин в одному з районів Ростовської області.

Площа району, на території якого запланована перевірка, становить близько 16 тис.кв. км.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики