Цензор.НЕТ

24.01.17 14:00

Комунальники почали рейди по квартирах киян: перевіряють водовикористання

Для коректних розрахунків з клієнтами, усунення зловживань з боку недобросовісних споживачів і актуалізації абонентської бази "Київводоканал" починає перевірки водокористування в квартирах багатоповерхових будинків.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"У суботу, 21 січня, наші фахівці вже попрацювали за низкою адрес. Перевіряли стан лічильників холодної води та робили контрольне зняття показів, проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу, вручали попередження про наявні борги, а також повертали підписані примірники договорів", - сказано в повідомленні.

Загалом, за інформацією прес-служби компанії, інспектори побували в 32 столичних будинках - по вул. Академіка Вільямса, Драгоманова, Цвєтаєвої, просп. Броварському, вул. Регенераторній, Міській, О. Попова, Макіївській, б-р Лесі Українки, вул. Кіквідзе, Є. Коновальця, Вишгородській, Зодчих, Виборзькій, Янгеля та вул. О. Шмідта.

Також читайте: Жителі столиці заборгували мільярд гривень "Київводоканалу"

Всього здійснено 1 тис. 195 контрольних зняттів показів. При цьому 160 квартирних приладів обліку одразу опломбували та зафіксували обсяги використаної холодної води. Ще 103 лічильники внесли у реєстр, як такі що потребують повірки.
Крім того, 176 найбільших боржників отримали попередження про наслідки несплати заборгованості, а 181 мешканець - підписаний примірник договору.

Зазначається, що такі заходи "Київводоканал" має намір проводити регулярно. При цьому, у разі відмови у допуску до приладів обліку, ненадання інформації працівникам Київводоканалу чи ухилення від належної повірки лічильників підприємство буде змушене переводити споживачів на загальні розрахунки.

Також інспектори "Київводаканалу" будуть приділяти особливу увагу квартирам без облікових засобів, яким через відсутність відомостей, нарахування здійснюються відповідно до кількості зареєстрованих у помешканні осіб. Однак фактично мешканців може бути значно більше. На жаль, за спожиту цими мешканцями холодну воду у результаті сплачують сусіди без лічильників. У разі виявлення таких порушень, киянам пропонуватиметься механізм розрахунку виключно за спожите.

Читайте також: "Київводоканал" запропонував киянам реструктуризувати борги за холодну воду

"Цього четверга, 26 січня, наші фахівці працюватимуть по вул. М. Якубовського, 9, у Голосіївському районі. Так само, здійснюватимуть контрольні зняття показів та за необхідності опломбовуватимуть квартирні прилади обліку", - зазначили в прес-службі" Київводоканалу ".
Ми будемо регулярно оновлювати інформацію і повідомляти про актуальні графіки роботи інспекторів "Київводоканалу".

Звертаємо увагу, наші фахівці завжди мають при собі відповідне посвідчення та фіксують усі дії технічними актами. Крім того, у перспективі всі співробітники Товариства будуть забезпечені ще й спецодягом", - зазначили в прес-службі" Київводоканалу ".

Нагадаємо, раніше "Київводоканал" запропонував здійснити реструктуризацію боргів за послуги для киян. При цьому кожному споживачеві обіцяють індивідуальний підхід.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики