Цензор.НЕТ

24.01.17 14:05

Естонія проголосує за продовження санкцій ЄС проти Росії, - прем'єр-міністр Ратас

Санкції проти Росії повинні бути продовжені, і Естонія буде за це голосувати в рамках Євросоюзу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас.

"Цілком ймовірно, всі партнери по коаліції хотіли б вибудовувати відносини (з Росією. - Ред.). Росія - наш сусід, як Латвія чи Фінляндія. Але ми все знаємо нинішню ситуацію між Європейським Союзом і Росією. А Естонія - член Європейського Союзу", - сказав він.

Глава уряду підтвердив намір голосувати за продовження санкцій проти Росії. "Як я і сказав, Естонія для Європейського Союзу - дуже стабільний партнер. Якщо ми хочемо, щоб Європейський Союз продовжував існувати, тоді так (будемо голосувати за продовження санкцій. - Ред.)", - пояснив Ратас.

Також читайте: Скасування санкцій проти РФ в обмін на скорочення ядерних арсеналів не життєздатне: Німеччина його не підтримає, - глава Міноборони ФРН

"Росія - наш сусід, там великий ринок, багато фірм хочуть там працювати. Але позицію Естонії ми формуємо разом з Європейським Союзом і нашими партнерами, наприклад, Фінляндією. У нас більше немає з Росією таких тісних економічних зв'язків, як раніше. Що стосується санкцій, то вони впливають на всі європейські держави. Але це не найважливіше. Важливіше те, що ми діємо в рамках міжнародного права", - заявив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше президент Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що Естонія виступає за збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей і своїх міжнародних зобов'язань.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики