Цензор.НЕТ

24.01.17 15:18

"Держава забезпечує умови для створення міцних сімей", - спікер Держдуми РФ Володін підтримав виключення сімейних побоїв з числа злочинів

Перенесення сімейного насильства зі сфери кримінальних злочинів у сферу адміністративних правопорушень буде сприяти зміцненню сімей.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс, про це заявив спікер Державної думи РФ В'ячеслав Володін, коментуючи законопроект про декриміналізацію дрібних сімейних побоїв.

"Ми дивилися й аналіз, і підсумки соціологічних досліджень, і ми бачимо, що більшість суспільства - 59% - висловилися за те, щоб жорстко не регулювати питання в таких незначних конфліктах, які не завдали шкоди здоров'ю", - сказав він.

"Нам важливо, щоб не було втручання в сім'ю, нам важливо, щоб ці питання сприймало суспільство так, що держава забезпечує умови для створення міцних сімей. Але водночас повинні бути заходи захисту від сімейного насильства, і тут потрібен діалог. Цей діалог проведено", - додав Володін.

Також дивіться: "Бив ногами, поки я лежала на підлозі", - журналістка Кошман розповіла про побиття в нічному клубі столиці. ФОТО+ВІДЕО

Нагадаємо, законопроект, який Держдума ухвалила в першому читанні і розглядатиме 25 січня в другому, визначає, що легкі побої в родині, скоєні вперше, будуть карати як адміністративне правопорушення, аповторний випадок - уже як кримінальний злочин.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики