Цензор.НЕТ

24.01.17 15:29

Нові жертви путінського режиму: в РФ засудили "організовану групу українських наркоторговців", - Медійна ініціатива за права людини

По державному російському телеканалу "Росія-1" в Калузі показали сюжет про засудження Калузьким районним судом "організованої групи українських наркоторговців".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Медійну ініціативу за права людини, мова йде про 10 громадян України, серед яких три жінки. Вони отримали по 8 років колонії, чоловіки - від 6-ти до 12-ти.

За даними організації, члени цієї так званої "групи" насправді не були навіть знайомі між собою. Крім того, принаймні частина з них - стали жертвою схеми вербування і залучення українців до незаконної діяльності на території РФ шляхом обману та залякування.

"Російські правоохоронні органи, звичайно, не пропустили нагоди зробити з цих людей "групу", а канал "Росія-1" з його відомою репутацією - заявити, що це - "ОЗУ", яка" була створена в 2015 році на території України ". Це до болю нагадує, як у 2014 році "групу" зліпили із Сенцова, Кольченка, Афанасьєва та Чирнія, хоча деякі з них навіть не були між собою знайомі. Але "терористичне угрупування", "ОЗУ", та ще й українське - звучить страшніше, а значить, подумали в російській прокуратурі, є вдалим рішенням для обвинувального акта. І, звичайно ж, російська поліція при цьому не має ніякого поняття, де шукати організаторів. Бо, як у відомій приказці, - можна випадково вийти на свій власний слід", - відзначають в організації.

Читайте також: ФСБ планує продовжити на 2 місяці арешт Сущенка, - Фейгін


украинцы

Медійна ініціатива за права людини перебуває на зв'язку з дівчиною одного із засуджених - одесита 1986 року народження. Вона коротко описала його історію: "натрапив на оголошення і поїхав, не знав усього, був просто кур'єром, намагався правду з'ясувати і його тоді одразу взяли заарештували".

Читайте також: Українського політв'язня Клиха 7 січня етапували з Грозного в Челябінськ, - адвокат. ДОКУМЕНТ

Цьому чоловікові калузький суд присудив найбільший термін з усієї цієї так званої групи - 12 років - за те, що він визнав свою вину не в цілому, а лише частково. Зараз він перебуває в карцері - за занадто наполегливі вимоги дати йому право на телефонний дзвінок сім'ї після оголошення вироку. Перш ніж кинути в ШІЗО, за твердженнями свідків, представники ФСВП застосували до українця силу.

Сюжет калузької "Росія-1" ТУТ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики