Цензор.НЕТ

24.01.17 16:50

"Для початку нам, мабуть, досить": кремлівські куратори бойовиків вважають, що згадка Путіним "ДНР" замінить офіційне визнання

Згадка президентом Росії Володимиром Путіним та іншими високопоставленими політиками РФ назв неіснуючих Донецької і Луганської "народних республік" на даному етапі є показником визнання їх статусу і більшого чекати від Кремля поки що не варто.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Острів, таку думку висловив російський радник ватажка "ДНР" Олександра Захарченка щодо іміджу Олександр Казаков в інтерв'ю латвійському російськомовному виданню "Вести".

Відповідаючи на питання про те, чи перестане в 2017 році в офіційній Росії існування "ДНР/ЛНР" бути "фігурою замовчування" Казаков зазначив, що сам факт використання у виступах Володимира Путіна та інших російських політиків назв "республік" свідчить про їх неофіційне визнання з боку РФ.

"Ну, якщо ти вважаєш, що згадка "Донецької і Луганської республік" президентом Росії Путіним не береться до уваги - а він такі формулювання використовував - то тоді не знаю. Лідери парламентських партій теж говорять про Донецьку та Луганську народні республіки. І навіть вимагають їх визнання з боку Росії. МЗС Росії в особі міністра Лаврова регулярно визначає наші території як народні республіки. Тому для початку нам, мабуть, досить...", - заявив радник ватажка "ДНР".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Повернення окупованого півострова в будь-якому випадку буде озброєним, - комбат "Криму" Акаєв. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики