Цензор.НЕТ

24.01.17 16:57

Нацрада телерадіомовлення просить СБУ перевірити інформацію про належність "Радио Вести" екс-міністру Клименку, - Фещук

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернулася до Служби безпеки України (СБУ) з проханням перевірити поширену в ЗМІ інформацію про те, що колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко є кінцевим бенефіціаром "Радио Вести".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Еспресо" заявила заступник глави Нацради Уляна Фещук.

За її словами, Інститут медіаправа зробив велике дослідження щодо того, хто є кінцевим бенефіціаром "Радио Вести", і ним виявився Клименко.

"Крім того аналізу, який ми зробили всередині Нацради, ми ще звернулися в СБУ з тим, щоб вони підтвердили якусь інформацію щодо того, хто є кінцевим бенефіціарним власником "Радио Вести", - заявила Фещук.

Читайте також: Нацрада з телерадіомовлення анулювала ліцензію телеканалу UBR

Вона уточнила, що чітких доказів того, що Клименко є власником "Радио Вести", Нацрада не має, тому і звернувся в Службу безпеки для підтвердження або спростування цього припущення.

Нагадаємо, раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження "Радио Вести" через образливі висловлювання в ефірі радіо про героїв Революції гідності і використання гостями радіостанції ненормативної лексики.

Також читайте: Нацрада з телерадіомовлення зобов'язала провайдерів відключити російський телеканал "Дождь"
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики