Цензор.НЕТ

24.01.17 17:15

"Тільки люди з хворою уявою можуть угледіти в моїх словах "ознаки антисемітизму", - віце-спікер Держдуми РФ Толстой

Віце-спікер Держдуми Росії Петро Толстой заявив, що в його словах про причетність до руйнування церков "людей з-за смуги осілості" немає ознак антисемітизму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сильно здивований реакцією на мою оцінку правомірності передачі Ісаакіївського собору Російській Православній Церкві. Тільки люди з хворою уявою і ті, хто не знають історії своєї країни, можуть угледіти в моїх словах "ознаки антисемітизму". Це було, навпаки, застереження від повторення подій, що відбулися 100 років тому, після яких були розгромлені тисячі храмів, а сотні тисяч людей були заслані і розстріляні", - написав він.

Читайте також: "Онуки тих, хто руйнував наші храми, вискочивши з-за межі осідлості, продовжують справу своїх дідусів", - віце-спікер Держдуми РФ Толстой відзначився антисемітським висловлюванням. АУДIО

"Комусь явно дуже хочеться навісити ярлик у спробах внести в суспільну дискусію чергову лінію розколу, тепер - за національною ознакою. Ще раз підкреслюю: в моєму відсиланні до реальних історичних подій немає ніяких ознак того, що хочуть розгледіти особливо пильні товариші", - вважає російський політик.

Голова Держдуми В'ячеслав Володін заявив про готовність залагодити конфлікт між Толстим і главою Федерації єврейських громад Росії Олександром Бородою, який назвав Толстого безвідповідальним розпалювачем антисемітських кампаній.

Як повідомлялося раніше, заступник голови Держдуми РФ Толстой на конференції з приводу дискусії про передачу Ісаакіївського собору РПЦ заявив, що "люди, які є онуками і правнуками тих, хто руйнував наші храми, вискочивши з-за смуги осілості з наганом у 17-м році, сьогодні, працюючи в різних інших дуже шанованих місцях - на радіостанціях, в законодавчих зборах, продовжують справу своїх дідусів і прадідусів".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики