Цензор.НЕТ

24.01.17 17:19

Україна втратила 3 млрд гривень на закупівлі газу в Європі, - нардеп Поляков

На думку Полякова, це відбулося за рахунок відмови "Нафтогазу" імпортувати газ протягом 2 кварталу 2016 року Через прорахунки менеджменту НАК "Нафтогаз України" під час закупівель природного газу в Європі державний бюджет втратив 3 мільярди гривень.

Про це заявив народний депутат України Максим Поляков, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу "Депутатського контролю".

Зокрема, за даними політика,
це відбулося за рахунок необґрунтованої відмови Нафтогазу імпортувати природний газ протягом другого кварталу 2016 року, коли середня ціна на кордоні України складала 188 доларів за тисячу кубометрів.

При цьому, як стверджує депутат, менеджмент державного монополіст активно купував природний газ у четвертому кварталі, коли ціна на газ становила 226 доларів.

"Такий господарський підхід відобразився на завищених цінах на газ для промислових споживачів та на платіжках громадян за тепло та спожитий природний газ. Окрім необґрунтованої переплати за природний газ для потреб України, підземні газові сховища вперше в історії були заповнені найменше", - заявляє Максим Поляков.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики