Цензор.НЕТ

24.01.17 17:35

Порошенко закликав Парламент Фінляндії визнати Голодомор геноцидом українського народу

У рамках офіційного візиту до Фінляндії Президент України провів зустріч зі Спікером Едускунти (Парламенту) Фінляндії Марією Лохелою.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі українського Президента, глава держави подякував парламентаріям Фінляндії за тверду позицію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Співрозмовники обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі в результаті російської агресії. Президент України подякував за послідовну підтримку Едускунтою збереження режиму санкції проти Росії.

Глава держави привернув увагу пані Лохели до грубого порушення прав людини на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, а також закликав сприяти зусиллям України у звільненні українців з російських в'язниць і полону на Донбасі.

Також читайте: "Припиніть убивати українців і звільніть територію!", - Порошенко в Гельсінкі відмовився спілкуватися з російськими пропагандистами

Президент також звернувся до Парламенту Фінляндії із закликом ухвалити рішення про визнання Голодомору геноцидом українського народу.

порошенко

Президент відзначив активну роботу делегацій Едускунти в Парламентських асамблеях ОБСЄ і Ради Європи на підтримку позиції України.

Також дивіться: "Це лідер, у якого ми вчимося захищати Батьківщину": Порошенко у Фінляндії вшанував пам'ять Маннергейма. ФОТОрепортаж
Глава держави наголосив на готовності України і надалі розвивати активний діалог із Фінляндією, в тому числі і на парламентському рівні. "Сподіваюся, що недавно сформована в Ендускунті міжфракційна Група дружби з Україною буде сприяти активізації парламентського взаємодії між нашими державами", - підкреслив Порошенко.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики